Elektrik Tasarruf Cihazı Acura


Ürün Kodu: 0081
Stok Durumu:

Elektrik Tasarruf Cihazı Acura Kapıda Ödeme ve Kredi Kartına Taksit Fırsatı ile Hemen Satın AL


Ürün Fiyatı 59,00TL

Havale/EFT İle54,87TL
Kapıda Ödeme İle64,00TL
Kargo Ücreti5,00TL

Yüksek Elektrik Faturalarına SON
 
%30 Elektrik tasarrufu sağlayan ürünümüz sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde elektrik hatlarında oluşan fazla gerilimi elimine eder ve gelen elektriği belli bir dengede tutarak fazla harcamanın önüne geçer.
 
Tasarruf cihazımız sadece tasarruf etmenize yaramıyor aynı zamanda elektrik ile çalışan tüm aletlerinizi yüksek gerilim riskine karşı koruyor bu sayede elektrikli cihazlarınızın ömrünü de uzatmış oluyor. Ayrıca tasarruf cihazımız sağlığı tehdit eden elektro manyetik dalgaları azaltır bu sayede elektrik ile çalışan tüm aletlerden yayılan bu zararlı elektro manyetik dalgalar çevrenizde ki tüm canlıları korumuş oluyor. Tasarruf cihazı elektrik hattı üzerinde ki pikleri temizler ve yaşam kalitenizi arttırır.
 
Tasarruf cihazının kullanımı çok basittir karışık bağlantılarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Montaj, kurulum gibi şeyler gerektirmez. Tek yapmanız gereken herhangi bir prize takmak. En iyi sonucu alabilmek için sigorta kutusuna en yakın yere takmaya çalışın yada ana sigortanızdan doğrudan çektireceğiniz bir sıva üstü prize cihazınızı takınız.
Etiketler: Elektrik Tasarruf Cihazı Acura elektrik tasarruf cihazı elektrik tasarrufu elektrik tasarruf cihazları acura

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi