Rexaktif Elektrik Tasarruf Cihazı

0 yorum / Yorum Yap

Ürün Kodu: 0080

Stok Durumu:


Rexaktif Elektrik Tasarruf Cihazı Kapıda Ödeme ve Kredi Kartına Taksit Fırsatı ile Hemen Satın Al!


Ürün Fiyatı 139,00TL

Havale/EFT İle129,27TL
Kapıda Ödeme İle144,00TL
Kargo Ücreti5,00TL

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Soru Sor

Etiketler:  Rexaktif Elektrik Tasarruf Cihazıelektrik tasarruf cihazıelektrik tasarrufuelektrik tasarruf cihazlarırexaktif

Rexaktif; yüksek elektrik faturalarına çözüm olarak üretilmiş mucize bir üründür.
 
Bulunduğunuz mekanda ki  herhangi bir prize takarak kullanabilirsiniz, montaja ihtiyaç duymaz.
Kullandığımız rezistanslı ürünler hariç elektrikli cihazlar kullanması gerekenden fazla elektrik sarf eder ve faturalarımızın şişmesine neden olur. Elektrikli cihazların normalde ihtiyacı olandan fazla elektriği harcamasına power factor denir. Örnek verecek olursak; power factor oranı 045 olan flüoresan lambalar ortalama 1 tl elektrik sarf ederken yanması için asıl kullanması gereken miktar 45 kuruştur.
Rexaktif Elektrik tasarruf cihazı tesisat üzerinde ki çekilen akımın frekansını düzeltir ve bu sayede kayıpları azaltır. Bu mini kompanzasyon ünitesi farklı yerlerde değişik sonuçlar verebilir ve bu son derece normaldir, ortamda bulunan elektrikli cihazların sarfiyatına göre daha çok yada daha az tasarruf sağlamaktadır. Özellikle floresan lambalar, motorlu cihazlar, manyetik oluşturabilecek bobinli ve balastlı cihazlarda kayıp oranları çok daha fazladır ve bu tarz aletlerin bulunduğu mekanlarda Rexaktif elektrik tasarruf cihazını kullandığınızda çok daha fazla tasarruf sağlamış olacaksınız.
 
Rexaktif elektrik tasarruf cihazı Nasıl Kullanılır?
 
Rexaktifin ev kullanımı için özel tasarlanmış olan XHomenin kullanımı oldukça kolaydır. Evinizdeki herhangi bir prize takmanız yeterlidir. Rexaktif XHome elektrik panonuza en yakın prize bağlandığı taktirde en verimli sonuçları verecektir. Bizim önerimiz; Rexaktif XHomenin elektrik panonuzun altına çektireceğiniz bir hatta konacak bir prize takılması yönündedir. En mükemmel sonuç bu şekilde alınacaktır. Rexaktif XHome prize takıldıktan sonra üzerindeki 2 led ışığının da yanması gerekmektedir led ışıklarından 1 tanesi bile yanmıyorsa Rexaktif XHomenizi lütfen bize geri gönderiniz.
 
www.imajticaret.com

Daha Önce Sorular

Ürünümüz hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize sorabilirsiniz

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!