Sırala:
Göster:

Akıllı Filtre

Araç Telefon Tutucu

Araç Telefon Tutucu

Akıllı Filtre
Sırala:
Göster:

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için, uzun trafik sıkışıklıkları sıkıcı ve bunaltıcı olabilir. Peki sizlere araç konsolunun hemen yanında bir araç içi tutucu bulunduğunu söylesek? Sadece trafik sıkışıkları sırasında değil, araba kullanırken de telefon veya tabletinizin ekranını takip etmenize olanak verir. Böylelikle araba kullanırken veya aracınız durduğu sırada araç içi telefon tutucular sayesinde telefon ya da tabletinizi kontrol etmenize olanak verir. Online dünyadan ayrı kalmamak, dijital para borsalarını takip etmek veya akıllı telefon / tablet üzerinden takip edebileceğiniz her şey için, araç içi telefon tutucular son derece idealdir.

Tercih edeceğiniz araç içi telefon tutucu modelleri sayesinde araç kullanırken veya trafikte, akıllı telefonlarınızın veya küçük boyutlu tablet bilgisayarlarınızın ekranında olup bitenleri incelemeniz mümkün olur. UN Serisi olarak, kategorimizde farklı çeşitlerini bulabileceğiniz araç içi telefon tutucu çeşitleri, arabaların iç kısımlarında ön konsollara veya klima girişlerine kolaylıkla sabitlenebilirler. Farklı modeller arasından öne çıkan UN – 03 Tipi Araç İçi Telefon Tutucu, pek çok fonksiyonel özelliğinin yanında aynı zamanda yönlendirilebilen bir yüzeye sahiptir. Bu yüzey telefon veya tablet bilgisayar ekranlarının dilenilen yöne doğru çevrilebilmesini sağlamaktadır.

UN Serisi Akıllı Telefon Tutucu modelleri aynı zamanda manyetik bir aksama sahiptirler. Bu manyetik aksam, telefon veya küçük tabletlerin konsolda takılı kalmasını sağlar. Farklı araç içi telefon tutucu çeşitleri arasından dilerseniz, UN 07 veya UN 22 gibi daha zarif veya dayanıklı telefon tutucu modellerini de tercih edebilmeniz mümkündür. Peki farklı seri numaraları ile adlandırılan araç içi telefon tutucu modellerinin özellikleri nelerdir?

UN-01 Universal Araç İçi Telefon Tutucu

Bu model, 360 derece dönebilen başlık kısmına ek olarak aynı zamanda oldukça hafiftir ve 100 gramlık bir ağırlığa sahiptir. Hafif bir araç içi telefon tutucu modeli çeşidi olmasına karşın, UN – 01 Araç İçi Telefon Tutucu, 2 kilogramlık bir ağırlığı araç konsoluna sabitleyebilme özelliğine sahiptirler. Ürüne güçlü tutuş özelliğini veren şey ise, güçlü mıknatıs aparatlarıdır.

UN-02 Ve UN-03 Universal Araç İçi Tutucu

Araç içi klimalarının çıkış valflerine telefon tutucularınızı sabitlemek harika olmaz mıydı? Universal UN – 02 Universal Araç İçi Tutucu, sizin için tam olarak bu işi yapar. Güçlü mıknatısları ve vidalı başlık kısmı sayesinde, araç içi telefon tutucu modellerinizin telefon ve küçük tablet bilgisayarları güvenle ve düşmeden taşıyabileceğinden emin olabilirsiniz. UN-03 modeli, aynı zamanda ekranı aşağı ve yukarı (y ekseninde) yönlendirebilmenize olanak verir.

UN-07 Universal Araç İçi Tutucu

Araç içi aksesuarlarda zerafet ve inceliğe önem verenlerdenseniz karşınızda UN-07! Bu model araçların iç kısımlarındaki üst konsola, telefon veya tablet bilgisayarları sabitleyebilmenizi sağlar. Küçük ve güçlü mıknatısları, akıllı telefonları rahatlıkla tutabilirler.

UN-20 Ve UN-22 Modelleri

UN-20 Ve UN-22 Universal Araç İçi Telefon Tutucu Modelleri ise diğer araç içi telefon tutucu modellerinden daha sağlam ve detaylı bir tasarım sunabilirler. Bu modeller, özellikle geniş bir araç içi iç hacme veya ön kısım konsoluna sahipseniz, oldukça idealdir. Özellikle UN-22 Universal Modelinin, yönlendirilebilir kısımları, kullanım açısından son derece kullanışlıdır.

Sitemizdeki araç içi telefon tutucular, 100 gramlık ortalama ağırlıklara ve de 2 kg’ lık taşıma özelliklerine sahiptirler. Bu sayede, farklı kullanım ihtiyaçlarına göre rahatlıkla kullanılabilirler. Mıknatıslı yapılarına rağmen, akıllı telefonlarınız ile aynı zamanda bir tür koruyucu kılıf ve ekran koruma camı kullanmayı sakın ama sakın ihmal etmeyin. Böylelikle araç içinde, telefon tutucu cihazlarının güvenli kullanım oranını arttırabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)